A&D >> Wynajem urządzeń » urządzenia do rywalizacji
Szukaj:
 
« 1 2 3 4 »

Byk Interaktywny

Byk Interaktywny Nie mechaniczny ale pneumatyczny i w dodatku interaktywny! Idealny do rywalizacji drużynowej. Kowboj musi jak najdłużej utrzymać się na byku a utrudniają mu w tym 4 osoby z drużyny przeciwnej ciągnąc byka raz na jedna, raz na druga stronę. Mnóstwo śmiechu gwarantowane.

Ściana wspinaczkowa

Ściana wspinaczkowa W ofercie naszej firmy dostępna ściana wspinaczkowa - Wdrapanie się na samą górę nie będzie łatwą sztuką. Telefon 43 659 50 59 ściana wspinaczkowa

Boisko mega piłkarzyki

Boisko mega piłkarzyki W grze biorą udział dwie 5-osobowe drużyny. Zabawa przypomina popularne „stołowe piłkarzyki”, ponieważ zawodnicy przyczepieni są do rur i mogą poruszać się tylko w prawo lub lewo.

Boisko piłkarzyki bungee

Boisko piłkarzyki bungee W ofercie naszej firmy znajdą Państwo Dmuchane boisko piłkarzyki bungee - Udana zabawa z czasów dzieciństwa. Telefon 43 659 50 59 dmuchane boisko, piłkarzyki bungee

Boisko do footballu / hokeja

Boisko do footballu / hokeja Gra zespołowa dla 10-ciu osób. Piłkarze ubrani są w krępujące ruchy "spodenki", tak rozłożyste na dole, że zawodnicy nie widzą piłki, która wpada im pod nogi.

Boisko z czterema bramkami

Boisko z czterema bramkami Na boisku o wymiarach 20m x 20m spotykają się cztery drużyny, które rozgrywają jednocześnie dwa odrębne mecze, tyle że tą samą piłką…

Tor przeszkód

Tor przeszkód Dwóch zawodników pokonuje równolegle ustawione przeszkody. Jest tu wspinaczka, drabinki, slalom, czołganie, równoważnia.

Bungee run

Bungee run Dwóch zawodników przyczepionych gumową liną do tylnej bandy urządzenia ma za zadanie przeciągnąć linę jak najdalej, przesuwając jednocześnie małą kostkę, która wskaże zwycięzcę.

Kula kosmiczna (zorbing)

Kula kosmiczna (zorbing) W ofercie naszej firmy dostępna również Kula kosmiczna - Zorbing - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - Telefon 43 659 50 59 zorbing, kula kosmiczna

Rampa do kuli

Rampa do kuli Jeśli pragniecie Państwo zorganizować zorbing, ale teren którym dysponujecie jest płaski jak stół, nie musicie się już martwić. Nasza rampa zapewni Wam ekstremalne doznania podobne do tych, jakie niesie ze sobą staczanie kuli ze stoku.
« 1 2 3 4 »

Urządzenia Do Rywalizacji

Rywalizacja, współzawodnictwo są motorem dla ambicji. Ambicje nas motywują, a motywacja napędza do działań. Nic więc dziwnego, że firmy coraz częściej organizując imprezy integracyjne, stawiają właśnie na wyjazd z zawodami nastawionymi na rywalizację. My wychodzimy naprzeciw tym nowym trendom i w swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment urządzeń rozrywkowych, które służą do rywalizacji.

Sportowa czy po prostu ruchowa zabawa w grupie kilku, a nawet kilkunastu osób to bardzo atrakcyjny punkt wyjazdu. Dostarcza zabawy, śmiechu, ducha zdrowej rywalizacji, który później przekłada się na życie codzienne. Warto, więc skorzystać z naszej oferty i wynająć urządzenia do rywalizacji.

Wszystkie posiadane przez nas urządzenia są bezpieczne i posiadają odpowiednie atesty, również ubezpieczenie OC.

Nic bardziej nie wzbudza emocji, jak dobry mecz. Podział na dwie drużyny, ostra i zacięta rywalizacja między zespołami, współpraca wewnątrz drużyny – czy istnieje lepszy sposób na integrację? A ponieważ tradycyjne wersje meczów zespołowych są zbyt nudne, my proponujemy coś więcej. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszych dmuchanych boisk można rozegrać najśmieszniejsze mecze w historii piłki nożnej. Piłkarzyki bungee, gigantyczne piłkarzyki, boisko z czterema bramkami, sumo-piłki czy boisko do footballu i hokeja, na którym się gra w szerokich
„spodenkach” to zupełnie nowa odsłona popularnej „nogi”. Można także podzielić się na dwie drużyny i potrenować gole – pomocne będą bramki celnościowe i radarowo-celnościowe.

Nie tylko piłką nożną człowiek żyje? Oczywiście, fani innych sportów mogą wkroczyć na multiarenę sportową i rozegrać mecz siatkówki, koszykówki, rugby lub hokeja. Dmuchana platforma zapewni, że tradycyjne gry nie będą takie łatwe. Za to zabawę, dobry humor i poprawę kondycji mamy jaki w banku.

A może warto spróbować swoich sił na ringu? Kto wie, może ktoś odkryje swój nowy talent? Tylko znowu, żeby nie było tak łatwo – ring bokserski jest dmuchany, a rękawice gigantyczne – za to znokautowanie nie jest bolesne, a sama walka to czysta przyjemność. Można spróbować rywalizacji bokserskiej w wersji starożytnej – walki gladiatorów na podium to świetna rozrywka. Można walczyć dmuchanymi kijami lub za pomocą gigantycznych rękawic bokserskich.

Wato wypróbować także innych sportów walki. Zapasy wrestlingowe lub sumo w piankowych kostiumach to doskonała zabawa – zarówno dla samych walczących (którzy dzięki odpowiedniej ochronie nie zrobią sobie krzywdy) oraz dla widzów, którym obserwacja zawodów zapewni mnóstwo radości. Indywidualiści mogą spróbować swoich sił bokserskich na siłomierzu.

Coraz popularniejszą zabawą podczas różnego rodzaju imprez jest byk rodeo. Byk rodeo to mechaniczne urządzenie, które stymuluje ujeżdżanie byka w stylu Dzikiego Zachodu. To zabawa dla wytrzymałych – rywalizuje się o to, kto dłużnej utrzyma się na rozszalałym byku. W naszym asortymencie mamy dwa rodzaje stymulatorów – byka mechanicznego lub interaktywnego. Kto nie czuje się powołany do ujeżdżania szalejących byków, może wypróbować czegoś innego – mamy także symulator krowy, którą można wydoić na czas lub na ilość – w zależności od rodzaju konkurencji.

Mamy także inne pomysły i sprzęt na zabawne konkursy i zawody. Można zagrać w popularnego wśród młodzież twistera – nic tak nie zacieśnia więzów, jak ta gra. Można zorganizować zawody bungee-run. Ostatnio wielką popularnością cieszy się zorbing – czyli poruszanie się w zamkniętej kuli kosmicznej. Można ją wypróbować na wodzie, można staczać się z pagórków czy ze wzgórz. Jeśli nie ma się do dyspozycji odpowiedniego terenu – można wynająć dmuchaną rampę, na której można do woli korzystać z zorbingu. Atrakcyjne są też wyścigi w potrójnych spodniach (to gra, która również świetnie integruje) oraz wyścigi z dmuchanym rurociągiem między nogami. Dmuchany tor przeszkód to również pomysł na świetną rywalizację.

Jeśli jednak wolicie bardziej ambitne sporty, to również spełnimy Wasze oczekiwania. Miłośnicy wspinaczki mają do dyspozycji ściankę wspinaczkową. Jeśli ktoś lubi sobie postrzelać i sprawdzić swoją celność, można wynająć strzelnicę na wiatrówki, pistolety oraz karabiny ASG lub łuki i tarcze sportowe. Dla najmniej wymagających pozostają klasyczne piłkarzyki, które również potrafią rozpalić ogień rywalizacji.

Sposobów na szlachetną rywalizację jest mnóstwo. Można wybierać i przebierać wśród pomysłów na zawody, które zintegrują grupę, wyzwolą emocje i dostarczą masę zabawy, śmiechu i dobrego nastroju. A przecież nic bardziej ludzi nie łączy, jak wspólne świętowanie zwycięstwa lub lizanie ran po porażce.