A&D >> Wynajem urządzeń » urządzenia dla dzieci
Szukaj:
 
1 2 »

Euro bungee

Euro bungee Eurobungee - to cztero-stanowiskowe urządzenie, na którym każda z osób osobno przywiązywana jest gumową liną do wierzchołka stelaża.

Góra do wspinania

Góra do wspinania Bezpieczna wspinaczka bez lin i uprzęży.

Kolejka dla dzieci

Kolejka dla dzieci Zapraszamy wszystkie dzieci na ekscytująca wyprawę elektryczną kolejką.

Kula kosmiczna

Kula kosmiczna To urządzenie wykonane z specjalnego rodzaju PCW przeźroczystego i odpornego na ścieranie, składające się z dwóch kul, zewnętrznej i wewnętrznej, o średnicach: 3,5 i 2 metry, połączonych są ze sobą specjalnym systemem wiązań.

Rampa do kuli

Rampa do kuli Jeśli pragniecie Państwo zorganizować zorbing, ale teren którym dysponujecie jest płaski jak stół, nie musicie się już martwić. Nasza rampa zapewni Wam ekstremalne doznania podobne do tych, jakie niesie ze sobą staczanie kuli ze stoku.

Statek - plac zabaw

Statek - plac zabaw Ogromny plac zabaw dla dzieci, z różnymi dmuchanymi elementami w środku.

Suchy basen z piłeczkami

Suchy basen z piłeczkami Baseny są propozycją dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają nurkować wśród mięciutkich, plastikowych piłeczek.

Tor przeszkód dla dzieci

Tor przeszkód dla dzieci Dwóch zawodników pokonuje równolegle ustawione przeszkody. Jest tu wspinaczka, drabinki, slalom, czołganie, równoważnia.

Twister

Twister Twister został wymyślony w latach 60-tych w Stanach Zjednoczonych, wkrótce szybko rozprzestrzenił się po całym świecie i obecnie jest jedną z najbardziej popularnych gier towarzyskich.

Trampolina do skakania

Trampolina do skakania Trampolina dla bezpieczeństwa otoczona siatką. Wejście po drabince.
1 2 »

Urządzenia Dla Dzieci

Jak w dzisiejszych czasach zaskoczyć dzieci oryginalną zabawą? Najmłodsi mają mnóstwo zabawek, ciężko zająć im czas na dłużej. A jednak to możliwe! W naszym asortymencie posiadamy mnóstwo urządzeń, które będą prawdziwą gratką dla najmłodszych. To sprzęt, z którym dzieci nie mają styczności na co dzień. Dlatego z pewnością je zaskoczy i dostarczy wiele uciechy.

Na pewno pociechy będą zachwycone bogatą ofertą dmuchańców. Na imprezy plenerowe sprawdzają się zjeżdżalnie dmuchane. Posiadamy dwie duże zjeżdżalnie – połykacza (w kształcie krokodyla) oraz dużą zjeżdżalnię w różnych wzorach i kolorach. Świetną zabawę zapewniają też zamki dmuchane, na których dzieci mogą do woli skakać. Wśród dmuchańców znajduje się także plac zabaw w kształcie statku. Dzieci mogą bawić się umieszczonymi na statku elementami dmuchanymi, mogą także skorzystać ze zjeżdżalni i ogromnej powierzchni do skakania. Atrakcją dla dzieci jest także dmuchany suchy basen z plastikowymi piłeczkami. Najmłodsi mogą nurkować wśród piłeczek, skakać i pływać, nie robiąc sobie krzywdy.

Dmuchany jest także tor przeszkód dla dzieci. Uczestnicy zabawy lawirują między równolegle ustawionymi przeszkodami, muszą wypróbować wspinaczki, slalomu, czołgania, przeciskania się oraz wielu innych technik pokonywania napotkanych na torze przeciwności. Taka rywalizacja jest doskonałym pomysłem na zabawę, dodatkowo dzieci mają możliwość spożytkowania swojej energii.

Najmłodszych na pewno przyciągnie kolejka elektryczna. Mini-pociąg z lokomotywą i wagonikami   jeżdżący dookoła ułożonymi torami zachwyci przedszkolaków, taka przejażdżka to dla nich świetna  zabawa. Jest, na dodatek, bardzo bezpieczna, z kolejki mogą korzystać nawet maluszki.

Dla nieco starszych dzieci mamy urządzenia, który wymagają trochę więcej sprawności. Euro-bungee pozwoli sprawdzić odwagę dzieci, które mogą wykonywać skoki nawet na wysokość 8 metrów. Bardziej wysportowani i odważniejsi mogą wykonywać salta do przodu i do tyłu. Dzieci mogą także skosztować wspinaczki na czterometrowej górze – przenośnej ściance wspinaczkowej. Nie trzeba się bać o ewentualne konsekwencje – choć wspinaczka jest bez łańcuchów i uprzęży, to ewentualny upadek zakończy się miękkim lądowaniem – góra jest dmuchana i bardzo bezpieczna. Młodsze i mniej śmiałe pociechy mogą zdecydować się na trampolinę zabezpieczoną siatką, do której wchodzi się po drabinie. Skacze się niżej, ale zabawa jest równie ciekawa.

Nowością wśród rozrywkowych urządzeń jest kosmiczna kula do uprawiania zorbingu. Duża, zachwycająca swoim wyglądem kula jest największą atrakcją wśród dzieci, które raczej nie miały zbyt wielu okazji, by z takiej kuli korzystać. Zorbing można uprawiać na płaskich powierzchniach, dzieci mogą turlać się po niewielkiej przestrzeni wypełnionej wodą. Można wynająć dmuchaną rampę – którą także mamy w swoim asortymencie – i z tej ramy uprawiać zorbing. Ciekawym pomysłem jest też urządzenie toru przeszkód, który trzeba ominąć poruszając się w kuli kosmicznej.

Bardzo popularną grą ostatnio jest Twister, chociaż to gra, która ma swoje lata (powstała w latach 60.). Wiele dzieci zna ją i kojarzy, pewnie nieraz w niej brało udział. Jednak wynajmowany przez nas Twister ma nieco inne rozmiary niż domowa wersja. 5 metrów na 5 metrów planszy pozwala na  udział w zabawie nawet 20 uczestnikom! W dodatku Twister jest połączeniem gimnastyki z zabawą, doskonale pomaga wyćwiczyć równowagę. Dzięki swoim zasadom i konieczności uprawiania akrobacji dostarcza wiele śmiechu i radości. Twistera można rozgrywać drużynowo, można indywidualnie. Jedna mata, wielu uczestników, mnóstwo zabawy – to idealny przepis na integrację wśród dzieciaków – i młodszych, jak i tych trochę starszych.

Zwykłe wyścigi to nawet dla bardzo ruchliwych dzieci żadna atrakcja. Trzeba urozmaicić im taką rozrywkę. Jak? Najlepiej urządzić niekonwencjonalne wyścigi na sześć nóg, czyli bieganie do mety w spodniach zszytych nogawkami, czyli w potrójnych spodniach. Wynajmujemy dwie pary – a więc  w zabawie może brać udział sześć osób – każda drużyna po trzy. Upadki, śmiech i doskonała zabawa – dla uczestników, jak i dla widzów – gwarantowana.

Wszystkie oferowane przez nas zabawki są bardzo bezpieczne, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Posiadamy także ubezpieczenie OC. Miękkie ściany dmuchańców sprawiają, że dzieci mogą skakać, chować się, bawić dużo bezpieczniej niż na zwykłych placach zabaw. Odbijając się do ścian czy podłoża na pewno nie nabiją sobie guza, a rodzice nie będą musieli pilnować swoich pociech non-stop.

Jesteśmy przekonani, że bogaty asortyment naszych urządzeń rozrywkowych dla dzieci spełni oczekiwania najbardziej wymagających najmłodszych uczestników imprez, festynów czy innych okoliczności. Sprzęt daje duże możliwości, mamy zabawy przeznaczone dla dzieci w każdym wieku i o różnych temperamentach, jak i zainteresowaniach. Nie ma, co zwlekać, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.