A&D >> Produkty >> Ściana wspinaczkowa
Szukaj:
 

Ściana wspinaczkowa

Ściana wspinaczkowa wynajem Ściana wspinaczkowa imprezy firmowe Ściana wspinaczkowa

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: wys. 8,5m
Liczba uczestników: 2 osoby
Zasilanie: 230V/ 1,5 kW

 
Ściana wspinaczkowa, dwutorowa, 8 m wysokości, to dwa tory do wspinania oraz w pełni profesjonalne chwyty. Wdrapanie się na samą górę (oczywiście przy pełnej asekuracji) nie będzie łatwą sztuką. Dwutorowość ściany pozwala na organizowanie na niej zawodów, jest to więc świetne urządzenie do rywalizacji zespołowej. Na wyposażeniu mamy różne rodzaje uprzęży dlatego każdy chętny może spróbować swoich sił. Posiadamy także uprzęże mniejszych rozmiarów - specjalnie dla najmłodszych uczestników zabawy. Odpowiednie rozmieszczenie chwytów daje możliwość kilku dróg wejścia na górę.

Ściana obsługiwana jest przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje potwierdzone dokumentami - ukończony kurs asekuracji. Ścinkę wspinaczkową można także wykorzystać jako ogromny słup reklamowy - powierzchnia ścian bocznych, którą można użyć jako nośnik reklamy to prawie 50m.kw !

Mobilna, dmuchana ścianka wspinaczkowa to urządzenie które można rozstawić w ciągu 1 godziny w każdym miejscu w którym można wbić kotwy do odciągów. Dlatego każde miejsce i każdy czas są dobre żeby spróbować swoich sił !

Wejście na szczyt zajmuje uczestnikom, w zależności od ich doświadczenia oraz sprawności fizycznej, od 2 do 5minut. W zależności od charakteru imprezy, uczestnicy korzystają ze ścianki od kilku do kilkudziesięciu minut.

Podczas wspinaczki zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa. Uczestnicy przed wejściem zakładają specjalne, atestowane alpinistyczne uprzęże. Urządzenie obsługują osoby z odpowiednimi uprawnieniami, którzy cały czas asekurują wspinających się uczestników poprzez naciąganie i luzowanie liny. Osoby wspinające się zakładają kaski. Samo urządzenie (tak jak i reszta naszych sprzętów) ma aktualne tj. corocznie odnawiane orzeczenie techniczne (atest). Używany osprzęt alpinistyczny - uprzęże, liny, karabinki posiada wszelkie wymagane certyfikaty.

Dmuchana ściana wspinaczkowa jest jedna z najpopularniejszych atrakcji na imprezach integracyjnych oraz piknikach firmowych czy innych imprezach plenerowych. Nasza mobilna ścianka wspinaczkowa ma średnicę 4 metrów i jest wysoka na 8 metrów. Pneumatyczna ścianka wspinaczkowa od lat należy do najpopularniejszych dmuchańców. Biorąc pod uwagę wszystkie dmuchańce do rywalizacji ścianka wspinaczkowa cieszy się bardzo duzym zainteresowaniem. Uchwyty na ściance są imitacją prawdziwej skały, zrobione ze specjalnego materiału, są różnego kształtu i wielkości.

Zawody na ściance wywołują nie lada emocje u każdego amatora wspinaczki. Dmuchana ścianka wspinaczkowa jest także ciekawą atrakcją na imprezy plenerowe kiedy osoby korzystają z urządzeń wyłącznie w celach rekreacyjnych. Dlatego ścinka doskonale nadaje się na takie imprezy jak: dni miast, dni dziecka, pikniki rodzinne, dni sportu, festiwal gór, festyny, targi i inne imprezy tematyczne. Ścianka może także urozmaicić imprezy studenckie w tym oczywiście juwenalia.

Oprócz ścianki wspinaczkowej w swojej ofercie posiadamy szeroki asortymentu różnych urzadzeń, które sprawdzą się na każdej imprezie, festynie czy zabawie. Na wszelkiego rodzaju konkursy czy zawody polecamy urządzenia do rywalizacji. Jeśli impreza przewiduje udział dzieci, koniecznie trzeba zapewnić im rozrywkę. A taką gwarantuje nasza oferta urządzeń dla dzieci. Czym byłyby imprezy integracyjne bez różnego rodzaju gier, które zacieśniają więzy grupowe? To obowiązkowy punkt każdego spotkania firmowego. Dlatego też posiadamy mnóstwo rekwizytów na zabawy integracyjne - zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.