A&D >> Produkty >> Sprzedaż Karabinów
Szukaj:
 

Sprzedaż Karabinów

Sprzedaż Karabinów

LASER GAMES SYSTEM działa na podobnych zasadach jak system M.I.L.E.S. stworzony na potrzebę symulacji starć militarnych na poligonach. M.I.L.E.S. wykorzystywany jest przez wojsko kilkudziesięciu państw, miedzy innymi przez armię amerykańska, polską oraz NATO. System umożliwia prowadzenie realistycznych starć dzięki wykorzystaniu nieszkodliwych dla oka „kul" - promieni podczerwieni, które wykrywane są przez odpowiednie detektory noszone przez żołnierzy.
Mózgiem LGS jest mikroprocesor umieszczony w każdym karabinie emitujący poprzez układ soczewkowy promienie podczerwieni - podobne do tych wysyłanych przez "pilota" TV. Układ uzupełniają sensory zakładane na głowę które rejestrują "pociski" nieprzyjaciela.

PISTOLET MASZYNOWY
Oferujemy replikę pistoletu maszynowego Heckler und Koch MP5A4. Pistolet maszynowy MP5 w oryginale produkowany przez niemiecka firmę Heckler und Koch jest jednym z najpopularniejszych typów pistoletów maszynowych. MP5 Pistolety są obecnie używane na całym swiecie przez jednostki antyterrorystyczne w tym m.in. amerykański S.W.A.T. W Polsce pierwszym użytkownikiem MP5 była Wojskowa Formacja Specjalna GROM, która do dziś używa różnych modeli tej broni. MP5A4 to krotka, kompaktowa broń szczególnie przydatna w działaniach w wewnątrz budynków. Jednak system celowniczym z szerokimi możliwościami regulacji pozwala zamienić go w celą broń używaną do wymiany ognia na dłuższe dystanse.

Pistolet można dowolnie konfigurować przy pomocy specjalnego programatora ustawiając:
- ilość naboi w magazynku
- ilość magazynków
- ilość wystrzeliwanych pocisków za każdorazowym naciśnięciem spustu
- ilość "żyć" tj. trafień koniecznych do wyeliminowania z gry
- czas blokady sensora między dwoma kolejnymi trafieniami
- czas wymiany magazynka
- szybkostrzelności
- siłę rażenia broni
- czas przeznaczony na realizacje misji.

KORZYŚCI DLA OPERATORA LGS:

- OSZCZĘDNOŚĆ NA KULKACH I GAZIE. Raz na zawsze koniec z wydawaniem pieniędzy na kulki i gaz! Karabiny LGS emitują sygnał podczerwieni - potrzebują do tego wyłącznie zasilania z akumulatorka...

- BEZPROBLEMOWY WYBÓR MIEJSCA GRY. Ze wzglądu na brak fizycznego zagrożenia jakie niesie ze sobą strzelanie kulkami, grę z użyciem karabinów LGS można prowadzić w dowolnym miejscu.

- BŁYSKAWICZNA OBSŁUGA NA POLU. Nie trzeba dobijać butli ani ciągle dosypywać kulek. Po instruktarzu uczestnicy przystępują do gry. Po skończonej rozgrywce resetowanie broni trwa 3 sekundy !!! SZYBKI SERWIS SPRZĘTU. Sprzęt nie wymaga żądnej konserwacji, czyszczenia, przecierania luf. Jedyne co należy zrobić to włożyć wtyczkę do gniazda i naładować baterie (czas ładowania do 1,5 godz.).

JEŚLI CHCESZ POZNAĆ OFERTĘ CENOWĄ PISTOLETU MP7A1 SKONTAKTUJ SIĘ Z BIUREM A&D.