A&D >> Symulatory
Szukaj:
 

SYMULATOR DACHOWANIA

Symulator dachowania to jedno z najciekawszych, a zarazem budzących największe emocje urządzeń w którym uczestnicy zabawy mogą fizycznie doświadczyć tego, co dzieje się z ludzkim ciałem i samym pojazdem w trakcie dachowania pojazdu.

Uczestnicy przekonają się także dlaczego wożenie dużej ilości porozrzucanych rzeczy w wnętrzu auta może być niebezpieczne.

Po wejściu do symulatora uczestnik zabawy zapina pasy, a nasza obsługa upewnia się, iż zostały one poprawnie zapięte. Następnie symulator zostaje włączony. Pojazd okręca się wokół własnej osi z bezpieczną prędkością ok. 6 obrotów na minutę. Prędkość urządzenia jest regulowana przez obsługę symulatora. Urządzenie może zostać w każdej chwili zatrzymane. Jednorazowo z urządzenia mogą korzystać maks. 2 osoby.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary: wys. 240 cm, szer. 275 cm, dł. 430 cm
Liczba uczestników: 1-2 osoby
Przepustowość: 30 osób/ 1h
Przeznaczenie: młodzież i dorośli
Zasilanie: 230V/ 2,2 KW (zwykłe gniazdko)
Rodzaj podłoża: prosty teren
Czas rozstawienia: 20 min
Obsługa urządzenia: 1 osoba

 

SYMULATOR ZDERZEŃ

Symulator zderzeń to urządzenie, które w formie krótkiej i pełnej wrażeń przejażdżki dla zabawy, umożliwia sprawdzenie czym tak naprawdę dla kierowcy i pasażera jest przeżycie zderzenia pojazdu. Znajdując się w przytulnym wnętrzu swojego samochodu tracimy poczucie prędkości i z nonszalancją podchodzimy do zapinania pasów. 8 km/h na naszym symulatorze zderzeń pozostawi w Twojej świadomości niezatarty ślad w wyobraźni.

To doświadczenie, nawet przy tak śmiesznej prędkości jaką dla wielu kierowców jest prędkość 8 km/h, pozwala uświadomić sobie jakie siły działają na kierowcę w samochodzie podczas faktycznego zderzenia i jak ważne dla naszego bezpieczeństwa są zapięte pasy. Nad przebiegiem symulacji czuwa przeszkolona obsługa, która sprawdza poprawność zapięcia pasów oraz kontroluje bezpieczeństwo przebiegu symulacji.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary: wys. 210 cm, szer. 70 cm, dł. 420 cm
Liczba uczestników: 1 osoba
Przepustowość: 1 osoba/ 2-3 min
Przeznaczenie: młodzież i dorośli
Zasilanie: nie potrzebne
Rodzaj podłoża: prosty teren
Czas rozstawienia: 30 min
Obsługa urządzenia: 1 osoba

ALKOGOGLE

Alkogogle to niezwykłe okulary, które umożliwiają trzeźwej osobie widzenie świata oczami człowieka pod wpływem alkoholu. W naszej ofercie posiadamy 2 pary okularów: pierwszą symulującą zakres 0,4 - 0,6 promila i drugą o zakresie 0,8 - 1,5 promila alkoholu we krwi. Dzięki temu urządzeniu w atmosferze świetnej zabawy każdy kierowca będzie mógł sobie uświadomić jakim zagrożeniem jest jazda na podwójnym gazie.W czasie zabawy zaproponujemy Państwu chodzenie linii prostej, kelnerowanie z tacą z kubkami pełnymi wody między słupkami oraz zawody na czas czy slalom między pachołkami.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary: teren do konkurencji ok. 20 m2
Liczba uczestników: 1 osoba/ szt.
Przepustowość: 1 osoba/ 3-5 min
Przeznaczenie: młodzież i dorośli
Zasilanie: nie potrzebne
Rodzaj podłoża: bez znaczenia
Czas rozstawienia: 10 min
Obsługa urządzenia: 1 osoba