A&D >> Sprzedaż urządzeń » Urządzenia dla dzieci
Szukaj:
 

Góry do skakania

Góry do skakania Miękka a zarazem sprężysta góra do skakania, doskonała zabawa dla tych którzy chcą trochę się powspinać i trochę poskakać. Góra osaczona jest poduchą uniemożliwiającą wypadnięcie na twarde podłoże.

Piramidy do wspinania

Piramidy do wspinania Bezpieczna wspinaczka bez lin i uprzęży. Szczyt mogą jednocześnie zdobywać nawet cztery osoby.

Statek - plac zabaw

Statek - plac zabaw Na dzieci czeka mini zjeżdżalnia oraz powierzchnia do skakania.

Suche baseny z piłeczkami

Suche baseny z piłeczkami Baseny są propozycją dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają nurkować wśród mięciutkich, plastikowych piłeczek.

Tor przeszkód dla dzieci

Tor przeszkód dla dzieci Tor pełen atrakcji – wspinanie, zjeżdżanie z mini zjeżdżalni, czołganie, przeciskanie, slalom… Tor składa się z dwóch części, dzięki temu łatwiej go transportować oraz montować

Zamki dmuchane

Zamki dmuchane Produkujemy i wynajmujemy szeroki wachlarz urządzeń dmuchanych dla dzieci i dorosłych: zamki i zjeżdzalnie, był rodeo, ścianka wspinaczkowa i wiele innych Tel. 43 659 50 59 zamki dmuchane, dmuchańce

Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie Oferujemy różne modele zjeżdżalni, w różnych wielkościach.

Zjeżdżalnie połykacze

Zjeżdżalnie połykacze Paszcza cyklicznie otwiera się i zamyka. Duże emocje dla dzieci. Szeroki wybór wzorów.

Urządzenia dla dzieci

Szanowni Państwo,

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pneumatyczne urządzenia dla dorosłych i dzieci: sprzęt do rywalizacji, zamki, zjeżdżalnie o różnych wielkościach, wzorach i kolorach.

Oferowane przez nas urządzenia są produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Cechują się atrakcyjnym wyglądem (istnieje możliwość dekorowania urządzeń wedle życzenia klienta) oraz najwyższym bezpieczeństwem. Wyprodukowane są z najlepszych jakościowo, odpornych na ogień, materiałów z Niemiec. Wszystkie szwy dodatkowo podszyte są podwójną taśma tapicerską, co zapewnia niezwykłą trwałość produktów.

Urządzenia objęte są roczna gwarancją. Do każdego dołączone jest orzeczenie techniczne (atest) i dokumentacja techniczno-ruchowa.

Imprezy plenerowe to prawdziwa atrakcja dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają zabawę na różnego rodzaju karuzelach czy na dmuchańcach. W naszej ofercie można zapoznać się z szerokim asortymentem pneumatycznych urządzeń rekreacyjnych przygotowanych z myślą o najmłodszych użytkownikach. Takie dmuchane miejsca do zabawy to idealna przestrzeń do zabawy dla wszystkich dzieci w każdym wieku – zarówno dla tych trochę starszych, jak i dla tych najmłodszych. Wszystkie przygotowane przez nas urządzenia pozwalają na zabawę dużej grupie dzieci jednocześnie. W dodatku są bardzo kolorowe i przyciągają uwagę dzieciaków.


Dzieci uwielbiają zjeżdżalnie. Dlatego na każdej imprezie plenerowej tłumnie je oblegają. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje zjeżdżalni – zwykłe duże zjeżdżalnie i zjeżdżalnie typu połykacz. Klasyczne zjeżdżalnie są w różnych modelach i różnych wielkościach, można je dobrać sobie według uznania. Posiadają wysokie ściany, są bardzo bezpieczne, nie grożą żadnymi urazami, a lądowanie zawsze jest miękkie – na dmuchane podłoże. Zjeżdżalnie-połykacze to model zjeżdżalnie w kształcie zwierząt z paszczą, paszcza cyklicznie się otwiera i zamyka, co stanowi dodatkową uciechę dla dzieci. Są także dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach. Warto tutaj zauważyć, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są przygotowywane na indywidualne zamówienie, dlatego też uwzględniamy wszystkie wskazówki i życzenia naszych klientów. Dodatkowo, z tyłu zjeżdżalni, zwłaszcza klasycznych jest duża powierzchnia, którą można wykorzystać na zawieszenie baneru reklamowego (co w przypadku imprez plenerowych jest kuszącym argumentem).


Doskonałym pomysłem na tego typu imprezach są dmuchane miejsca do wspinaczki dla najmłodszych. Góra to bardzo miękka i sprężysta przestrzeń do skakania. Dzieci mogą się na nią do woli się wdrapywać, wspinać i skakać. Góra jest otoczona poduchą, dzięki czemu dzieci nie spadną na twarde podłoże, a ewentualne upadki będą zawsze kończyły się miękkim lądowaniem. Mini-ścianką wspinaczkową dla dzieci jest piramida. Dzieci mogą na nią się wspinać bez żadnych zabezpieczeń, bo nie jest wysoka i otoczona jest, podobnie jak góra, poduchą, więc amortyzuje upadki i zapobiega wypadnięciu na twardą powierzchnię. Z piramidy jednocześnie może korzystać czwórka użytkowników. Góry i piramidy dostępne są w różnych kolorach i wzorach, można je dobierać według własnych gustów. Są to urządzenia bardzo bezpieczne, nie grożą dzieciom żadnymi niemiłymi kontuzjami i wypadkami.


Dmuchane place zabaw to również świetna opcja podczas imprez plenerowych. W naszej ofercie można znaleźć trzy rodzaje takich pneumatycznych przestrzeni do zabawy. Można zakupić plac zabaw w kształcie statku. Ma on w środku bardzo dużo miejsca, wewnątrz znajduje się także dużo różnych innych dmuchanych elementów. Między innymi jest tam mini-zjeżdżalnia oraz powierzchnia do skakania. Statek jest bardzo kolorowy, dzięki czemu dzieci chętnie będą w nim przebywać. W środku statku może jednocześnie bawić się dwanaścioro dzieci. Dzieci też chętnie skorzystają z dmuchanego toru przeszkód. Taki plac zabaw zapewnia najmłodszym o wiele więcej atrakcji – mogą one czołgać się, biegać, skakać, zjeżdżać. Tor przeszkód pozwala także na zorganizowanie dzieciom zawodów. Dmuchaniec taki jest bardzo kolorowy, umożliwia zabawę dużej grupie dzieci jednocześnie. Przestrzeń do zabawy dzieciom gwarantuje również suchy basen wypełniony piłeczkami w środku. Dzieci mogą nurkować wśród piłeczek, wspinać się na ściany i skakać. W ofercie są dostępne różne wzory i modele basenu. Dodatkowo, posiada on ochronę przed deszczem i wiatrem, która może być zamontowana na stałe lub zdejmowana. Piłeczki są bardzo bezpieczne, miękkie i plastikowe. Taki basen to propozycja dla najmłodszych dzieciaków. Wszystkie nasze dmuchane place zabaw są bardzo bezpieczne. Miękkie ściany i podłoża oraz wszystkie inne elementy dmuchańców amortyzują upadki i uderzenia. Dzieci nie trzeba rygorystycznie pilnować, mogą się bezpiecznie bawić. Takie dmuchane place zabaw są atrakcyjnym zamiennikiem tradycyjnych.


W naszym asortymencie posiadamy także różne modele zamków dmuchanych. Dzieci mogą w nich skakać i bawić się. Można wybierać różne kolory i motywy. Z tyłu zamków, podobnie jak na zjeżdżalniach, jest miejsce na banery reklamowe.


Nasza oferta urządzeń pneumatycznych dla dzieci jest bardzo bogata. Ciągle ją rozwijamy i poszerzamy. Jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o poszczególnych produktach.