A&D >> Sprzedaż urządzeń » Urządzenia do rywalizacji
Szukaj:
 
1 2 »

Byk interaktywny

Byk interaktywny Świetna alternatywa dla byka mechanicznego. Zabawa angażuje więcej osób, jest przez to bardziej interaktywna, zapewnia dużo śmiechu, a poza tym byk jest dużo łatwiejszy w montażu i transporcie oraz o wiele tańszy. Jedna osoba dosiada byka, a cztery pozostałe, manewrując odpowiednio pasami próbują ją zrzucić na miękką poduchę.

Boisko mega piłkarzyki

Boisko mega piłkarzyki W grze biorą udział dwie 5-osobowe drużyny. Zabawa przypomina popularne „stołowe piłkarzyki”, ponieważ zawodnicy przyczepieni są do rur i mogą poruszać się tylko w prawo lub lewo.

Boisko do footballu / hokeja

Boisko do footballu / hokeja Gra zespołowa dla 10-ciu osób. Piłkarze ubrani są w krępujące ruchy "spodenki", tak rozłożyste na dole, że zawodnicy nie widzą piłki, która wpada im pod nogi

Bungee run

Bungee run Zawodnicy mają za zadanie umieścić jak najwięcej gąbek w zaznaczonych miejscach. Przemieszczanie się utrudnia im gumowa lina do której są przypięci. Zwycięża ten zawodnik, który wykona zadanie jako pierwszy.

Boisko z czterema bramkami

Boisko z czterema bramkami Na boisku o wymiarach 20m x 20m spotykają się cztery drużyny, które rozgrywają jednocześnie dwa odrębne mecze, tyle że tą samą piłką…

Boisko wodne

Boisko wodne Boisko z wodoszczelną podłogą jest świetną propozycją na lato. Można na nim rozgrywać „orzeźwiające” mecze piłki nożnej.

Bramka celnościowa

Bramka celnościowa W bramce znajdują się otwory z siatkami, do których należy wbić piłkę. Wygrywa ten, komu uda się trafić najwięcej razy na 10 strzałów

Gladiatorzy

Gladiatorzy Gladiatorzy stojąc na podium próbują zrzucić się nawzajem za pomocą piankowych kijów.

Gladiatorzy i Ring bokserski w jednym

Gladiatorzy i Ring bokserski w jednym Najpierw na ogromnej podusze ustawiane są podesty do walk Gladiatorów, a po przeprowadzeniu konkurencji i szybkiej modyfikacji urządzenia mamy już okazały Ring do walk na gigantyczne rękawice.

Krowa do dojenia

Krowa do dojenia Prawdziwe wyzwanie dla mieszczuchów. Kto w danym czasie wydoi więcej mleka?
1 2 »

URZĄDZENIA DO RYWALIZACJI

Szanowni Państwo,
 
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pneumatyczne urządzenia dla dorosłych i dzieci: sprzęt do rywalizacji, zamki, zjeżdżalnie o różnych wielkościach, wzorach i kolorach.
 
Oferowane przez nas urządzenia są produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Cechują się atrakcyjnym wyglądem (istnieje możliwość dekorowania urządzeń wedle życzenia klienta) oraz najwyższym bezpieczeństwem. Wyprodukowane są z najlepszych jakościowo, odpornych na ogień, materiałów z Niemiec. Wszystkie szwy dodatkowo podszyte są podwójną taśma tapicerską, co zapewnia niezwykłą trwałość produktów.
Urządzenia objęte są roczna gwarancją. Do każdego dołączone jest orzeczenie techniczne (atest) i dokumentacja techniczno-ruchowa.
 
Jak zorganizować dobrą imprezę integracyjną lub plenerową? Koniecznie trzeba zaplanować jakieś konkursy, gry i zawody. Rywalizacja wzbudza emocje i dostarcza rozrywki. Pomysłów na różne konkurencje sportowe i nie tylko jest mnóstwo. Co zrobić, by organizowane zawody nie były nudne i konwencjonalne? Trzeba zapoznać się z naszą ofertą urządzeń rekreacyjnych na sprzedaż. Posiadamy szeroki asortyment urządzeń pneumatycznych i nie tylko.
 
Chcesz zorganizować mecz, ale impreza odbywa się w miejscu, gdzie nie ma do tego warunków? Wystarczy tylko zamówić oferowane przez nas boiska dmuchane. Na dmuchanej multiarenie można rozegrać mecz piłki nożnej, siatkówki, rugby lub koszykówki. Niekoniecznie muszą to być zawody w tradycyjnym stylu. Można zakupić boisko z czterema bramkami, gdzie mecz rozgrywają jednocześnie dwie drużyny jedną piłką. Można zagrać w gigantyczne piłkarzyki. Atrakcją imprezy może być mecz hokeja lub piłki nożnej w specjalnych kostiumach (duże piankowe spodenki, przez które trudno dostrzec piłkę). Latem doskonale sprawdzi się boisko wodne – przestrzeń do gry w piłkę wypełniona wodą. Piłkę nożną można także potrenować strzelając bramki do dmuchanych bramek celnościowych (są trzy otwory, do których należy trafić).
 
Można też popróbować innych sportów. W naszej ofercie posiadamy również ringi do sportów walki. Oczywiście, dmuchane ringi nie nadają się do klasycznej wersji tych zawodów. Na dmuchanym ringu bokserskim można się boksować za pomocą gigantycznych rękawic, które nie powodują żadnych kontuzji. Można zakupić także ring do zapasów wrestlingowych, sumo czy walk gladiatorskich lub arenę, na której można uprawiać boks i walki gladiatorskie. Wszystkie zestawy ringów i aren są w zestawie z piankowymi kostiumami oraz dodatkowymi rekwizytami (rękawice, pałki, podia).
 
Podczas imprezy integracyjnej można skorzystać ze wspinaczki – bezpiecznej i dostępnej również dla osób niedoświadczonych – wystarczy zakupić górę, czyli dmuchaną ściankę wspinaczkową, wysoką na cztery metry, a upadek z niej zapewnia miękkie lądowanie na podłożu. Wśród innych pneumatycznych urządzeń rekreacyjnych można jeszcze znaleźć rurę do wyścigów zwanych „rurociągiem”, bungee-run czy interaktywnego byka rodeo (dmuchany odpowiednik wersji mechanicznej, w tej wersji jedna osoba siedzi na byku, reszta zawodników manewruje bykiem za pomocą doczepionych sznurów).
 
Nasz asortyment nie kończy się na dmuchanych produktach. Można u nas zakupić również inne akcesoria do gier integracyjnych. Popularne ostatnio są kosmiczne kule, dzięki którym można uprawiać zorbing. W naszej ofercie są także spodnie potrójne do wyścigów grupowych (w komplecie dwa komplety), gra Twister czy symulator krowy (do przeprowadzenia konkurencji dojenia mleka na czas lub na ilość).
 
Nasz sprzęt rekreacyjny jest bardzo bezpieczny, posiada wszystkie certyfikaty i atesty. Ma roczną gwarancję, podczas zakupu dołączana jest cała dokumentacja techniczna. Materiały, z których wykonano urządzenia są najwyższej jakości. 
Zamówienia na urządzenia rekreacyjne są przyjmowane indywidualnie, a więc każdy nasz klient może wybrać kolor i wzór produktu, przekazać nam swoje życzenia i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o produktach.