A&D >> WIPEOUT wymiatacze
Szukaj:
 

Dmuchana wieża do skoków strachu

Dmuchana wieża do skoków strachu Pierwsza w Polsce tak wysoka dmuchana platforma do skakania! Ponad 8 m wysokości! Tylko dla odważnych!

Tor przeszkód wipeout 33 metry długości

Tor przeszkód wipeout 33 metry długości Ponad 30 metrowy, ekscytujący tor przeszkód dla dorosłych i młodzieży. Pokonanie go będzie wymagało wysiłku oraz szczypty odwagi.

Wymiatacz BIG BALLER

Wymiatacz BIG BALLER Świetna zabawa polegająca na pokonaniu toru złożonego z 4 wielkich, chyboczących się dmuchanych kul.

Eliminator

Eliminator Zabawa aż dla 8 osób jednocześnie. Dwie wskazówki eliminatora poruszają się na różnych poziomach, z różną prędkością i w różnych kierunkach. Trzeba nie dać się zbić.

Tor przeszkód Extreme

Tor przeszkód Extreme Dmuchany Tor Przeszkód EXTREME - 20 m. długości, 9 wyzwań na trasie ! Imponujący tor przeszkód dla młodzieży i dorosłych ...

Ring Demolka

Ring Demolka Ring - equalizer Demolka to jedna z naszych nowości na sezon 2013. Zabawa dla wszystkich. W grze bierze udział od 2 do 4 zawodników...

Wipeout wymiatacze wynajem warszawa łódź poznań wrocław!!!

 
Rywalizacja i zabawa na gigantycznych dmuchańcach !!! 
 
A&D od lat tropi wszystkie nowości jakie pojawiają się na rynku dmuchańce dla dorosłych. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów urządzeniami z serii wipeout wymiatacze co roku dodajemy do swojej oferty nowe atrakcje. Pierwsza propozycja to dmuchany tor przeszkód dla dorosłych 33 m. długości !!!  Ogromny i niezwykle efektowny przeznaczony jest dla osób dorosłych. Pokonanie 12stu przeszkód wymaga sporo wysiłku i sprytu. Alternatywna propozycją jest nieco krótszy bo 20 metrowy tor przeszkód Extreme na którym mogą rywalizować dorośli oraz starsze dzieci i młodzież. Na dmuchany tor wipeout składa się dziewięć różnych przeszkód które sprawdzą sprawność i zwinność uczestników na wszystkie sposoby. Przeciskanie, czołganie, wchodzenie na ścianę, zjeżdżalnia, wąskie tunele, pajęczyna i inne dmuchane przeszkody, z którymi musza zmierzyć się uczestnicy. Doskonała propozycja do zawodów grupowych (sztafety) i rywalizacji jeden na jednego.
 
Inną propozycją z rodziny urządzeń wymiatacze dmuchańce jest tor przeszkód wipeout Kule Strachu gdzie zawodnik musi pokonać tor przeskakując z jednej wielkiej kuli na drugą. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ kule są miękkie, chyboczą się i uginają więc ciężko jest utrzymać na nich równowagę. Zawodnik musi opracować odpowiednia technikę, balansować ciałem żeby udało mu się dobrnąć do końca. W razie upadku z kuli ląduje się na miękkiej poduszce ! 
 
Kolejna pozycja to wymiatacz Eliminator. Na tym urządzeniu uczestnicy mogą konkurować indywidualnie lub drużynowo. Dwie wskazówki obracają się w różnych kierunkach i z różną prędkością. Trzeba raz podskakiwać i raz schylać się by nie zostać przewróconym na poduszkę. Ten kto zaliczy upadek odpada z gry. Lądowanie na poduszce oraz „uderzenia” wskazówek są bezbolesne.
 
 Naszą najnowszą propozycją jest dmuchana wieża do skoków. To pierwsza w Polsce tak wysoka dmuchana platforma do skakania – ma ponad 8 m wysokości! Zabawa tylko  dla odważnych! Wieża dzięki swoim gabarytom robi niesamowite wrażenie zarówno na uczestnikach jak i osobach obserwujących. Patrzysz w dół i nogi same trzęsą się ze strachu, ale gwarantujemy super miękkie i przyjemne lądowanie. Dla młodszych  uczestników lub tych mniej odważnych możliwość oddania skoków z niższej platformy. 
 
Ostatnią propozycją z rodziny wipeout dmuchańce jest eliminator demolka. W zabawie bierze udział 4 zawodników. Próbują zrzucić się z dmuchanych, niestabilnych podestów za pomocą piankowej wielkiej kuli. Upadki nie są bolesne, strącony zawodnik ląduje na miękkiej poduszce.
A&D oferuje wipeout wymiatacze wynajem. Te najpopularniejsze atrakcje ostatnich dwóch sezonów imprez plenerowych ciesza się niesłabnącym zainteresowaniem. Zapraszamy do kontaktu .