A&D >> Produkty >> Zalety Lgs
Szukaj:
 

Zalety Lgs

Zalety Lgs

DŁUŻSZE STARCIA - grając w paintball wiele osób czuje niedosyt zabawy na skutek szybkiego wyeliminowania z gry. Dlatego w naszych misjach uczestnik odpada z gry dopiero po kilku trafieniach (zadanych ranach). Wydłuża to znacznie czas gry zawodników dając im większą satysfakcje i możliwość wykazania się podczas rozgrywki. Wyświetlacz umieszczony w karabinie informuje na bieżąco o ilości pozostałych „żyć".

WIĘCEJ AMUNICJI - koniec z oszczędzaniem na kulkach - Laser Games System oferuje praktycznie nieograniczoną ilość amunicji. Uczestnik rozpoczynając każde osobne starcie ma do dyspozycji 9 magazynków po 33 „naboje" w każdym, w sumie aż 300 „kulek" na każdą rozgrywkę !!!.

SWOBODA W WYBORZE MIEJSCA ROZGRYWEK - gry można prowadzić w teren otwarty: pola, lasy, oraz wewnątrz budynków. Ponadto dzięki klarownemu systemowi sygnalizacji trafień - rozbłyskujące diody umieszczone na głowie - gra może być prowadzona również w nocy.

ZASIĘG - pole rażenia karabinów LGS wacha się w zależności od warunków od minimum 70 metrów w słońcu do 150 m w nocy. Pędzący z prędkością światła „pocisk" podczerwieni jest w 100% precyzyjny, całkowicie niepodatny na wiatr czy deszcz.

KLAROWNOŚĆ GRY - ogromną zaletą Systemu Laser Games jest czytelny dla wszystkich sposób powiadamiania o trafieniu i wyeliminowaniu przeciwnika (sygnały dźwiękowe i wizualne). Decyzja o wykluczeniu z gry nie opiera się na spostrzegawczości sędziów, uczciwości zawodników czy wzajemnym zaufaniu grających, dzięki czemu toczy się bez zakłóceń i zbędnych dyskusji. Uczestnik, który został wyeliminowany nie musi udawać "martwego" - wykluczenie z gry sygnalizują śmiecące się diody na sensorze. Z chwilą "śmierci" żołnierza jest karabin blokowany, co uniemożliwia nieuczciwą ingerencję w grę.