A&D >> Sprzedaż urządzeń
Szukaj:
 

Urządzenia do rywalizacji

Urządzenia dla dzieci

Warunki zakupu

Informacje praktyczne

Sprzedaż Urządzeń

Zajmują się Państwo organizacją dużych wydarzeń w terenie? Poszukują Państwo sprzętu na imprezy plenerowe i integracyjne? Dobrze Państwo trafili. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą urządzeń rekreacyjnych. Sprzęt rozrywkowy, który posiadamy w ofercie jest produkowany na indywidualne zamówienie klienta – uwzględniamy więc wszystkie Państwa sugestie i życzenia. Sami zajmujemy się organizacją wynajmu takich urządzeń, posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy, że nasza oferta to najpopularniejsze sprzęty rekreacyjne podczas imprez plenerowych.

Z doświadczenia wielu imprez, jakie już są za nami, wiemy, że najchętniej wybieranym sprzętem są urządzenia pneumatyczne – dmuchane, zwane popularnie dmuchańcami. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór takich urządzeń rekreacyjnych – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Dmuchańce dla dorosłych to generalnie akcesoria konieczne do przeprowadzenia różnego rodzaju zabaw podczas imprez integracyjnych. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza dmuchane boiska – są bardzo łatwe w transporcie, pozwalają na rozegranie meczu tam, gdzie nie ma zwykłego boiska czy innej przestrzeni. Są niekonwencjonalne, można rozgrywać mecze inne niż te tradycyjne. Są też świetnym rozwiązaniem dla dzieci, które dzięki takiej dmuchanej konstrukcji (miękkie ściany i podłoże) mogą bezpiecznie grać w piłkę, bez obaw o wypadki czy kontuzje. Wśród tych dmuchanych mini-obiektów sportowych możemy wyróżnić:

  • multiarenę sportową,
  • boisko do gry w gigantyczne piłkarzyki,
  • boisko do footballu i hokeja,
  • boisko z czterema bramkami do rozgrywania podwójnych meczów,
  • boisko wodne.

W naszym asortymencie znajdują się także ringi, do uprawiania sportów walki na wesoło, w ofercie są z kostiumami piankowymi i dodatkowymi gadżetami (pałki, gigantyczne rękawice, podium). Można zakupić:

  • ring bokserski,
  • ring do walk gladiatorskich,
  • ring sumo,
  • ring do zapasów wrestlingowych,
  • arena do boksu i walk gladiatorskich.

Posiadamy także sprzęty pneumatyczne do innych konkurencji. Można zamówić bramki do trenowania goli – celnościowe oraz radarowo-celnościowe. Podczas zabaw integracyjnych świetnie sprawdzą się dmuchane gadżety do różnych rekreacyjnych gier, takie jak interaktywny byk rodeo (pneumatyczna,  łatwiejsza w transporcie wersja mechanicznego byka rodeo), symulator krowy do rywalizacji w dojeniu na czas lub na ilość, rura do wyścigów „rurociąg”, bungee-run. Atrakcją imprez jest także tak zwana góra, czyli dmuchana ścianka wspinaczkowa wysoka na cztery metry, bezpieczna, pozwala na trenowanie wspinaczki nawet osobom niedoświadczonym. Coraz modniejsze stają się kule kosmiczne do uprawiania zorbingu (czyli toczenia się w kuli z górki, po powierzchni wodnej lub po płaskim terenie napędzając kulę mechanicznie).

Można zakupić także sprzęt, który nie jest pneumatyczny, ale również sprawdza się podczas imprez integracyjnych oraz plenerowych. Mamy w ofercie terenową wersję gry Twister (5 metrów na 5 metrów, gra dla 20 uczestników jednocześnie) oraz spodnie potrójne do wyścigów grupowych.

W naszym asortymencie można zapoznać się z także z pokaźną ofertą sprzedaży urządzeń pneumatycznych dla dzieci. Bardzo lubianą rozrywką dla najmłodszych podczas licznych imprez plenerowych są dmuchane zamki. U nas mogą Państwo zakupić tego typu dmuchańce o różnych kształtach oraz wzorach (kolorowych i bajkowych). Atrakcyjne są także zjeżdżalnie – zwykłe, duże i kolorowe oraz zjeżdżalnie-połykacze (w kształcie różnych zwierząt, których paszcza się otwiera i zamyka co jakiś czas). Zamki i zjeżdżalnie mają dużą przestrzeń, na której można umieścić banery reklamowe i zmieniać je według potrzeb. Dzieci często wybierają góry do skakania lub piramidy, na których mogą do woli skakać i biegać. Można także zakupić suche baseny z masą piłeczek, dmuchany tor przeszkód lub dmuchany plac zabaw w kształcie statku.

Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia rekreacyjne są nie tylko atrakcyjną rozrywką dla dzieci czy dla dorosłych, ale przede wszystkim są bezpieczne. Wyprodukowane są z odpornych na ogień materiałów wysokiej jakości sprowadzanych z Niemiec. Są również bardzo trwałe – podszyte podwójną taśmą tapicerską. Wszystkie produkty, które można u nas nabyć mają wymagane atesty i certyfikaty. Dokumentacja techniczna jest dołączana do kupowanego sprzętu. Miękkie ściany i miękkie podłoże to gwarancja bezpieczeństwa, zwłaszcza dla najmłodszych użytkowników – dzieci mogą się przewracać, skakać i spadać – a nic im nie grozi, upadki są amortyzowane. Ponieważ wszystkie Państwa zamówienia są realizowane indywidualnie, mogą Państwo wybrać kolor lub wzór, dodatkowe rysunki czy opcje – wszystko zależy od Państwa oczekiwań i wymagań.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży urządzeń rekreacyjnych – do rywalizacji i dla dzieci.