URZĄDZENIA DO RYWALIZACJI

Laser Tag Arena X-2000

Wieża skoków

Wymiatacz- kule strachu

Eliminator

Tor przeszkód Extreme

Tor przeszkód Militarny

Multiarena Sportowa- 4 konkurencje

Boisko Mega Piłkarzyki

Bramka Celnościowa

Bramka Radarowo Celnościowa

Piłkarzyki Stołowe

SUMO Piłki

SUMO

GLADIATORZY

Ring Bokserski

Dwufunkcyjny Ring- Boks + Gladiatorzy

Ściana wspinaczkowa

Byk Rodeo

Byk Interaktywny

Bungee Run

Kula do Zorbingu

Rampa do turlania kuli

Dmuchany Dart

Krowa do dojenia

Rurociąg

Potrójne spodnie

Twister

Siłomierz kopacz

Symulator dachowania

Symulator zderzeń

Alkogogle

Equalizer “Demolka”

Rywalizacja, współzawodnictwo są motorem dla ambicji. Ambicje nas motywują, a motywacja napędza do działań. Nic więc dziwnego, że firmy coraz częściej organizując imprezy integracyjne, stawiają właśnie na wyjazd z zawodami nastawionymi na rywalizację. My wychodzimy naprzeciw tym nowym trendom
i w swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment urządzeń rozrywkowych, które służą do rywalizacji.

Sportowa czy po prostu ruchowa zabawa w grupie kilku, a nawet kilkunastu osób to bardzo atrakcyjny punkt wyjazdu. Dostarcza zabawy, śmiechu, ducha zdrowej rywalizacji, który później przekłada się na życie codzienne. Warto, więc skorzystać z naszej oferty i wynająć urządzenia do rywalizacji.

Wszystkie posiadane przez nas urządzenia są bezpieczne i posiadają odpowiednie atesty, również ubezpieczenie OC.

Nic bardziej nie wzbudza emocji, jak dobry mecz. Podział na dwie drużyny, ostra i zacięta rywalizacja między zespołami, współpraca wewnątrz drużyny – czy istnieje lepszy sposób na integrację? A ponieważ tradycyjne wersje meczów zespołowych są zbyt nudne, my proponujemy coś więcej. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszych dmuchanych boisk można rozegrać najśmieszniejsze mecze w historii piłki nożnej. Piłkarzyki bungee, gigantyczne piłkarzyki, boiskoz czterema bramkami, sumo-piłki czy boisko do footballu i hokeja, na którym się gra w szerokich „spodenkach” to zupełnie nowa odsłona popularnej „nogi”. Można także podzielić się na dwie drużyny i potrenować gole – pomocne będą bramki celnościowe i radarowo-celnościowe.

Nie tylko piłką nożną człowiek żyje? Oczywiście, fani innych sportów mogą wkroczyć na multiarenę sportową i rozegrać mecz siatkówki, koszykówki, rugby lub hokeja. Dmuchana platforma zapewni, że tradycyjne gry nie będą takie łatwe. Za to zabawę, dobry humor i poprawę kondycji mamy jaki w banku.

A może warto spróbować swoich sił na ringu? Kto wie, może ktoś odkryje swój nowy talent? Tylko znowu, żeby nie było tak łatwo – ring bokserski jest dmuchany, a rękawice gigantyczne – za to znokautowanie nie jest bolesne, a sama walka to czysta przyjemność. Można spróbować rywalizacji bokserskiej w wersji starożytnej – walki gladiatorów na podium to świetna rozrywka. Można walczyć dmuchanymi kijami lub za pomocą gigantycznych rękawic bokserskich.

Wato wypróbować także innych sportów walki. Zapasy wrestlingowe lub sumo w piankowych kostiumach to doskonała zabawa – zarówno dla samych walczących (którzy dzięki odpowiedniej ochronie nie zrobią sobie krzywdy) oraz dla widzów, którym obserwacja zawodów zapewni mnóstwo radości. Indywidualiści mogą spróbować swoich sił bokserskich na siłomierzu.

Coraz popularniejszą zabawą podczas różnego rodzaju imprez jest byk rodeo. Byk rodeo to mechaniczne urządzenie, które stymuluje ujeżdżanie byka w stylu Dzikiego Zachodu. To zabawa dla wytrzymałych – rywalizuje się o to, kto dłużnej utrzyma się na rozszalałym byku. W naszym asortymencie mamy dwa rodzaje stymulatorów – byka mechanicznego lub interaktywnego. Kto nie czuje się powołany do ujeżdżania szalejących byków, może wypróbować czegoś innego – mamy także symulator krowy, którą można wydoić na czas lub na ilość – w zależności od rodzaju konkurencji.

Mamy także inne pomysły i sprzęt na zabawne konkursy i zawody. Można zagrać w popularnego wśród młodzież twistera – nic tak nie zacieśnia więzów, jak ta gra. Można zorganizować zawody bungee-run. Ostatnio wielką popularnością cieszy się zorbing – czyli poruszanie się w zamkniętej kuli kosmicznej. Można ją wypróbować na wodzie, można staczać się z pagórków czy ze wzgórz. Jeśli nie ma się do dyspozycji odpowiedniego terenu – można wynająć dmuchaną rampę, na której można do woli korzystać z zorbingu. Atrakcyjne są też wyścigi w potrójnych spodniach (to gra, która również świetnie integruje) oraz wyścigi z dmuchanym rurociągiem między nogami. Dmuchany tor przeszkód to również pomysł na świetną rywalizację.

Jeśli jednak wolicie bardziej ambitne sporty, to również spełnimy Wasze oczekiwania. Miłośnicy wspinaczki mają do dyspozycji ściankę wspinaczkową. Jeśli ktoś lubi sobie postrzelać i sprawdzić swoją celność, można wynająć strzelnicę na wiatrówki, pistolety oraz karabiny ASG lub łuki i tarcze sportowe. Dla najmniej wymagających pozostają klasyczne piłkarzyki, które również potrafią rozpalić ogień rywalizacji.

Sposobów na szlachetną rywalizację jest mnóstwo. Można wybierać i przebierać wśród pomysłów na zawody, które zintegrują grupę, wyzwolą emocje i dostarczą masę zabawy, śmiechu i dobrego nastroju. A przecież nic bardziej ludzi nie łączy, jak wspólne świętowanie zwycięstwa lub lizanie ran po porażce.