Urządzenia do rywalizacji

Urządzenia
dla dzieci

Gry
Integracyjne

Warunki
wynajmu

Wynajem Urządzeń rozrywkowych i dmuchanych

Organizujesz imprezę firmową? Koniecznie zadbaj o rekwizyty do zabaw! Martwisz się, jak zdobyć  urządzenia dmuchane, dzięki którym zabawa będzie ciekawsza, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci? Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu urządzeń rozrywkowych!

Posiadamy szeroki asortymentu różnych rekwizytów, które sprawdzą się na każdej imprezie, festynie czy zabawie. Na wszelkiego rodzaju konkursy czy zawody polecamy urządzenia do rywalizacji. Jeśli impreza przewiduje udział dzieci, koniecznie trzeba zapewnić im rozrywkę. A taką gwarantuje nasza oferta urządzeń dmuchanych dla dzieci. Czym byłyby imprezy integracyjne bez różnego rodzaju gier, które zacieśniają więzy grupowe? To obowiązkowy punkt każdego spotkania firmowego. Dlatego też posiadamy mnóstwo rekwizytów na zabawy integracyjne – zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.

Urządzenia do rywalizacji to sprzęt, który pozwoli na zorganizowanie różnych zawodów i gier zespołowych. Posiadany przez nas asortyment będzie świetny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Można wynająć szereg różnych urządzeń dmuchanych. Skorzystać można z takich dmuchańców, jak:

 • dmuchana multiarena sportowa,
 • różne rodzaje dmuchanych boisk – gigantyczne piłkarzyki, dmuchane boisko do footballu i hokeja, boisko z czterema bramkami, boisko do piłkarzyków w wersji bungee,
 • sumo-piłki,
 • bungee-run,
 • dmuchana rampa do kuli kosmicznej,
 • ring bokserki,
 • dmuchane podium do walk gladiatorskich,
 • połączenie ringu bokserskiego z podium do walk gladiatorskich,
 • dmuchane stroje do turnieju sumo,
 • kostiumy i ring do wrestlingu,
 • dmuchany tor przeszkód.

 Można wynająć inne urządzenia rozrywkowe, jak na przykład bramki – radarowo-celnościowe czy celnościowe. Ciekawą ofertą jest również zabawa na byku rodeo – mamy w ofercie byka rodeo mechanicznego oraz interaktywnego, jeśli ktoś woli mniej wymagającą zabawę – może spróbować dojenia krowy. Warto też wypróbować zorbingu, czyli kuli kosmicznej, która ostatnio jest bardzo popularną atrakcją na różnych imprezach. Miłośnicy bardziej wyrafinowanych sportów z pewnością będą chcieli wypróbować ściankę wspinaczkową, łuki sportowe razem z tarczami do celowania lub nawet strzelnice (mamy strzelnice do różnych rodzajów broni, takich jak wiatrówki, pistolety oraz karabiny ASG).

Posiadamy też szeroki wybór urządzeń rekreacyjnych do zabaw grupowych, jak: stoły do piłkarzyków, rurociągi, spodnie potrójne cz twistery. Indywidualiści z miłą chęcią na pewno wypróbują siłomierze, by ocenić moc swojego ciosu.

Imprezy z udziałem dzieci są znacznie trudniejsze do przygotowania. Dzieci potrzebują dużo atrakcji, są bardzo żywe, szybko zmieniają zabawy. Jednak zorganizowanie czasu dla najmłodszych z naszymi urządzeniami dla dzieci nie będzie aż tak skomplikowane. Również w ofercie dla dzieci posiadamy szereg dmuchańców:

 • górę do wspinania,
 • rampę do zorbingu,
 • dmuchany plac zabaw w kształcie statku,
 • suchy basen z kulkami,
 • dmuchany zamek do skakania,
 • dmuchany tor przeszkód,
 • dmuchane zjeżdżalnie – połykacze oraz duże zjeżdżalnie.

Dzieci trochę starsze mogą spróbować euro-bungee, zorbingu w kuli kosmicznej, trampoliny do skakania czy twistera. Młodsze pociechy będą zafascynowane kolejką elektryczną czy spodniami potrójnymi. Taki szeroki wybór rożnego typu urządzeń z pewnością zachwyci wszystkie dzieci, zajmie im czas i dostarczy wiele uciechy.

Nasz asortyment to również sprzęt do  gier integracyjnych, które są dużo bardziej skomplikowane i wymagają dużo więcej zaangażowania od uczestników. Warto zapoznać się z naszą ofertą nart pięcioosobowych, rekwizytów do hokeja na trawie, pajęczyn, piłek wiązanych, szczudeł a-kształtnych oraz skrzynek do wyścigów. Te urządzenia dostarczą wiele zabawy i śmiechu, trzeba pamiętać, że są one w większości przeznaczone dla osób dorosłych i starszej młodzieży.

Wynajem urządzeń rozrywkowych  to świetny pomysł na rozkręcenie każdej imprezy, nie tylko integracyjnej. Aby dokładnie dowiedzieć się, jak można wynająć nasz sprzęt, przeczytaj o warunkach wynajmu.

Jak widać – lista urządzeń, z których można skorzystać podczas imprezy firmowej jest bardzo, bardzo długa. Można wybrać z oferty to, na co ma się ochotę. Można dopasować wybór rekwizytów do oczekiwań i gustów uczestników zabawy integracyjnej. Jesteśmy przekonani, że nasz sprzęt będzie doskonałym ubarwieniem każdej imprezy, pozwoli na zacieśnienie relacji między uczestnikami oraz przede wszystkim – zapewni doskonałą rozrywkę, dużo śmiechu i atrakcji. Warto więc, organizując wyjazd integracyjny zadbać o zaplecze techniczne – a my takie zapewniamy – i koniecznie zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy!