Warunki najmu

Chcesz wynająć nasze urządzenia rekreacyjne? Posiadamy bogatą ofertę sprzętów rozrywkowych – dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych na imprezy i gry integracyjne. Wypożyczamy również ekipę, która obsługuje organizację  wyjazdów integracyjnych. W wynajmie urządzeń rozrywkowych mamy doświadczenie, takie usługi świadczymy już od dziesięciu lat. Imprezy firmowe to najwyższa jakość w wynajmie rekwizytów na różnego typu zabawy – od małych firmowych imprez aż po duże festyny i koncerty. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami wynajmu naszych urządzeń.

Obsługujemy imprezy na terenie całej Polski. Dojeżdżamy z naszym sprzętem oraz obsługą. Wynajmujemy dmuchańce dla dzieci i dorosłych – zamki, baseny, zjeżdżalnie, rampy, tory przeszkód, dmuchane boiska i ringi oraz inny sprzęt rekreacyjny, taki jak kule do zorbingu, twistery, byki rodeo, siłomierze oraz wiele innych. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, ciągle ubogacamy nasze propozycje. Z dokładną ofertą można się zapoznać w zakładce Wynajem urządzeń.

Jeśli wynajmą Państwo nasze urządzenia rekreacyjne, nasza ekipa zadba o ich rozmieszczenie oraz podłączenie. Cały czas będzie nadzorować właściwą pracę urządzeń. By sprzęt mógł działać poprawnie – teren musi spełniać odpowiednie warunki. Przede wszystkim powierzchnia, na której będą stały urządzenia musi być równa oraz oczyszczona z wszystkich ostrych przedmiotów. Na terenie powinno się znajdować źródło prądu (dostęp zależy od ilości wynajętych urządzeń). Sprzęt nie może być rozłożony w pobliżu linii wysokiego napięcia. Źródło prądu musi znajdować się w odległości około 50 metrów od urządzeń, jego moc powinna wynosić 230 V lub 400 V.

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnych rabatów. Jeśli wynajmą Państwo kilka urządzeń, zapewniamy zniżki. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja, zwłaszcza dla osób przygotowujących większe imprezy plenerowe – większa ilość sprzętu rekreacyjnego to także większa frekwencja na zabawie. Warto więc zainwestować w wynajem kilku urządzeń i skorzystać z naszych rabatów.

Nasze urządzenia przede wszystkim są bardzo bezpieczne. Posiadają wszystkie odpowiednie atesty i certyfikaty. Są na bieżąco poddawane serwisowi i przeglądom, a więc nie trzeba się martwić o ewentualne usterki czy awarie. Dmuchańce charakteryzują się największym poziomem bezpieczeństwa – zwłaszcza dla dzieci, które mogą odbijać się od miękkich ścian i podłoża, nic im podczas zabawy nie grozi. Równie bezpieczne są pozostałe nasze urządzenia. To nie tylko estetyka, ale i najwyższa jakość wśród sprzętu rekreacyjnego. Posiadamy także ubezpieczenie OC w Warta MiŚ.

Cena wynajmu urządzeń rozrywkowych obejmuje 8 godzin. W tej cenie zawiera się czas użytkowania sprzętu oraz montaż i pełną obsługę urządzeń.

Jesteśmy liderami w wynajmie sprzętu na imprezy integracyjne oraz inne imprezy plenerowe. Posiadamy bogate doświadczenie, profesjonalną ekipę. Chętnie zrealizujemy Państwa życzenia i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą wynajmu urządzeń rekreacyjnych. W razie pytań prosimy o kontakt.

  • obsługujemy imprezy na terenie całej Polski
  • urządzenia wynajmujemy z obsługą
  • przy wynajmie kilku urządzeń udzielamy rabatów
  • wszystkie urządzenia posiadają aktualne atesty
  • posiadamy ubezpieczenie OC w WARTA MiŚ
  • cena obejmuje wynajem do 8 godzin